30.8.10

Witam!Witam!

Jestem Dr Kilroy i prowadzę blog Klocki w garniturze. Do moich zainteresowań, oprócz klocków Lego (które są głównym tematem Klocków w garniturze) są eleganckie stroje. O strojach nieformalnych i garniturach jest już wiele stron i blogów, dlatego ja zamierzam pisać tu o tym, czym sam najbardziej się interesuję, czyli o strojach formalnych. Co więcej, myślę, że taki blog przyda się, ponieważ ludzie z reguły nie wiedzą nic o nich nic. Na początek napiszę tylko jedno: garnitur to nie jest strój formalny. ;)

Jeszcze kilka linków do stron związanych z eleganckimi strojami, które sam czytam:

Macaroni Tomato - głowny polski blog o modzie, obejmuje głównie stroje nieformalne i garnitury, opisuje też szycie na miarę czyli bespoke.
forum Ask Andy About Clothes - międzynarodowe forum o ubraniach, doskonałe do zadawania pytań i otrzymywania trafnych odpowiedzi. :)
Black Tie Guide - kompendium wiedzy o strojach wieczorowych.
The London Lounge - forum Michaela Aldena. Artykuły użytkownika Etutee z rysunkami z Esquire i Apparel Arts są wspaniałe!
forum Cutter and Tailor - nawet jeśli nie jesteśmy krawcami, cykl Nicholasa Antongiavanniego, znanego też jako Sator, o strojach ślubnych jest ciekawy i warty uwagi.

Pozdrawiam, Dr Kilroy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz